wyszukaj ofertę

Znaleźliśmy 306 ofert

notatnik

Handel, usługi, stacja paliw w Kołobrzegu

Przedmiotem sprzedaży jest przejęcie przedsiębiorstwa lub nieruchomości wchodzącego w jego skład. Dwie działki o łącznej powierzchni 1,5834 ha. Zabudowania: - Budynek administracyjno - socjalny, lll kondygnacyjny, murowany, niepodpiwniczony, dach płaski kryty papą o pow. zabudowy 390 m2, o pow. użytkowej 959,57 m2 wybudowany w 1980 r. - Budynek warsztatowo - magazynowy, l kondygnacyjny, murowany, niepodpiwniczony, dach płaski kryty papą o pow. zabudowy 1027 m2, pow. użytkowa 908,74 m2 wybudowany w 1976 r. - Wiata magazynowo - warsztatowa l kondygnacyjna o konstrukcji stalowej obudowana ścianami murowanymi o pow. zabudowy 337 m2 - Stacja paliw w skład której wchodzi budynek obsługi , l kondygnacyjny, murowany o pow. zabudowy 82 m2 - Stanowisko auto gazu. Działki o kształcie zbliżonym do regularnego prostokąta. Ogrodzone ogrodzeniem z elementów żelbetowych i z siatki na słupkach stalowych w części ramach metalowych. Teren z placami, drogami i dojściami o zróżnicowanych nawierzchniach utwardzonych: asfaltowa, betonowa, żużlowa, polbruk. Nieruchomość posiada dogodny dojazd z drogi publicznej ( 3 wjazdy) Nieruchomość stanowi jedną całość gospodarczą. Stan obecny: czynna stacja paliw, obiekty i place objęte umowami najmu Zgodnie MPZP uchwalonym w dniu 19 marca 2019 r. UCHWAŁA NR VI/73/19 1) przeznaczenie: teren zabudowy usługowej; 2) zasady zagospodarowania: a) budynki usługowe, w tym z zakresu gastronomii i handlu, b) dopuszcza się: - warsztaty samochodowe, myjnie i salony samochodowe, stacje paliw, - w zakresie usług handlu powierzchnię sprzedaży nie większą niż 2000 m2, c) powierzchnię zabudowy: nie większą niż 30% powierzchni działki budowlanej, d) powierzchnię biologicznie czynną: nie mniejszą niż 30% powierzchni działki budowlanej, e) wskaźnik intensywności zabudowy: - nie mniejszy niż 0,7 dla działki budowlanej, - nie większy niż 1,5 dla działki budowlanej, f) wysokość zabudowy: nie większą niż 14,0 m, g) geometrię dachów: dachy dwu- lub wielospadowe, o kącie nachylenia połaci od 25° do 45° i/lub dachy płaskie; powierzchnię nowo wydzielonej działki: nie mniejszą niż 2000 m2, Cena 8 mln netto

8.000.000 PLN
15834 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Dom na Osiedlu Pyrzyckim

UWAGA PROMOCJA! OBNIŻKA CENY Z 950.000 zł. Własność. Dom położony w Stargardzie w pierwszej części Osiedla Pyrzyckiego przy ulicy Niepodległości. Działka o wymiarach 20m x 68m i powierzchni 1373 m kw. przylega bezpośrednio do drogi miejskiej (asfaltowej) i podzielona została na 3 strefy. W pierwszej jej części posadowiony jest dom wraz z garażem, druga część to teren sportowy - z boiskiem do koszykówki i siatkówki a trzeci sektor został przeznaczony pod przydomowy ogródek. Działka uzbrojona w miejską wodę, kanalizację oraz gaz. Dom wybudowany w 2001 roku, bardzo przestronny z dużymi pokojami, kuchnią połączoną z jadalnią przechodzącą w salon. Na parterze budynku oprócz salonu, kuchni i jadalni znajduje się łazienka oraz sypialnia. Z przedpokoju jest dodatkowe przejście do garażu oraz pomieszczeń gospodarczych. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, łazienka, garderoba oraz pomieszczenie nad garażem, do którego prowadzi wejście z jednej z sypialni, służące obecnie za siłownię. Podłogi w domu drewniane, okna z PCV. Ogrzewanie domu oraz ciepła woda z pieca BUDERUS z dużym zasobnikiem. Ponad to w budynku znajduje się instalacja alarmowa oraz centralny odkurzacz, a na działce system podlewania roślin. Działka w pełni zagospodarowana z bardzo ładnymi nasadzeniami oraz boiskiem z utwardzonym podłożem. Brama garażowa jak i wjazdowa zamykane i otwierane z pilota. Dom sprzedawany z całym wyposażeniem (poza pianinem). Zapraszamy! Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem! Prezentacja tylko z pracownikiem biura.

795.000 PLN
200 m2
6
1373 m2
CZYTAJ DALEJ
notatnik

Działka mieszkaniowo usługowa. Morzyczyn. Okazja!

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Morzyczynie. Usługi z możliwością mieszkania! Świetna lokalizacja. Wszystkie media w granicy działki. Woda, prąd, kanalizacja i gaz. Teren położony przy głównej ulicy Morzyczyna. Blisko zjazd na drogę krajową nr 10. Jedyne 5 min spacerem do jeziora Miedwie. Powierzchnia 3487 m2. Działka w kształcie trapezu. Front 43 m. Teren równy i płaski. Działka objęta jest planem zagospodarowania: - usługi handlu detalicznego z możliwością wydzielenia lokalu mieszkalnego, wraz z budynkami gospodarczymi i garażami, - powierzchnia zabudowy do 25%, - wysokość budynków usługowych do 9,0 m, do dwóch kondygnacji nadziemnych, - sklepy o powierzchni sprzedażowej do 400 m2. - możliwość podziału - minimalna powierzchnia nowo wydzielonej działki 900 m2 Idealne miejsce na prowadzenie biznesu i spokojne życie. Bliskość lasów i jeziora Miedwie. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem! Zapraszamy! Investment plot for sale in Morzyczyn. Services with the possibility of housing! Great location. All media within the plot. Water, electricity, sewerage and gas. The area is located on the main street Morzyczyna. Close to the national road No. 10. Only 5 minutes walk to Lake Miedwie. Area 3487 m2. Trapezoidal plot. Front 43 m. Level and flat. The plot is covered by the development plan: - retail services with the possibility of separating a dwelling, together with outbuildings and garages, - building area up to 25%, - service buildings up to 9.0 m, up to two floors above ground, - stores with a sales area of up to 400 m2. An ideal place for doing business and peaceful life. The proximity of forests and lake Miedwie. We are the sole representative! Welcome!

418.440 PLN
3487 m2
CZYTAJ DALEJ