Kontakt do maklera

KAROL SAWALSKI
KAROL SAWALSKI
tel.: +48 604 594 247

Napisz do mnie

notatnik

Z widokiem na morze

na SPRZEDAŻ

679.000 zł
10.920 PLN/m2
62 m2
2 pokoje
1 łazienka
Kup i zgłoś
na wynajem

KOŁOBRZEG

Olympic Park położony jest w Kołobrzegu, we wschodniej części strefy uzdrowiskowej "A". Na skraju Ekoparku, w sąsiedztwie nowo powstałej zabudowy hotelowo - apartamentowej. Zaledwie 150 m. do morza. Budynek siedmiokondygnacyjny, oddany do użytku w 2009 r.
Przedmiotem sprzedaży jest apartament położony na 3 piętrze budynku. Na powierzchni 62,18 m2 zaprojektowano pokój dzienny wraz z otwartą kuchnią, sypialnię oraz łazienkę. Całość utrzymana w nowoczesnym stylu. Dominują jasne, naturalne barwy dające poczucie przytulności. Największym atutem są dwa balkony. Jeden od strony południowej, drugi od strony zachodniej z ktorego mamy widok na morze.
Cały teren obiektu jest ogrodzony, a obiekt monitorowany i chroniony całodobowo.
Do dyspozycji właścicieli i gości: siłownia, siłownia zewnętrzna, sala fitness, świetlica przechowywalnia wózków i rowerów, a dla najmłodszych plac zabaw.
Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 4265/7376/OMS

notatnik