Kontakt do maklera

KAROL SAWALSKI
KAROL SAWALSKI
tel.: +48 604 594 247

Napisz do mnie

notatnik

Zielone Tarasy

na SPRZEDAŻ

450.000 zł
8.609 PLN/m2
52 m2
2 pokoje
Kup i zgłoś
na wynajem

KOŁOBRZEG

Dzielnica uzdrowiskowa Kołobrzegu – strefa "A". Kompleks apartamentowy usytuowany w sąsiedztwie Parku Nadmorskiego, kafejek, kortów tenisowych, hoteli, sanatoriów oraz morza. Ta część Kołobrzegu staje się coraz piękniejszą dzielnicą, w której można nie tylko wypoczywać, ale i korzystać ze wszystkich dóbr jakie daje kurort.
Budynek czterokondygnacyjny, oddany do użytku w 2005 r. Wyposażony w cichobieżne windy, garaże podziemne, salę fitness. Na dachu budynku są ogólnodostępne dla mieszkańców tarasy, na których można korzystać z kąpieli słonecznych.
Apartament usytuowany na pierwszym piętrze. Utrzymany w cieplej kolorystyce. Całkowicie wyposażony i umeblowany. Na powierzchni 52,27 m2 zaprojektowano pokój z aneksem kuchennym, sypialnię, przedpokój oraz łazienkę z w.c. Łazienka przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Do apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz balkon. Zachodnia wystawa okien.
Apartament doskonale nadaje się do całoroczne zamieszkania, jak i na przyjazdy weekendowe. To także dobry pomysł na inwestycję. Apartament można wynajmować. Wydanie mieszkania – do uzgodnienia.
Do morza 650 m., Do centrum miasta 1200 m.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 697/7376/OMS

notatnik