Kontakt do maklera

GRZEGORZ ZARZEKA
GRZEGORZ ZARZEKA
tel.: +48 724 288 405

Napisz do mnie

notatnik

Działka budowlana nad morzem

na SPRZEDAŻ

83.500 zł
70 PLN/m2
1200 m2

MIĘDZYWODZIE

Na sprzedaż działka budowlana położona w Zastaniu.

Możliwość budowy domu lub kilku domków rekreacyjnych.

Działka o powierzchni 1200 m2 objęta MPZP. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 20% powierzchni działki. Maksymalna wysokość zabudowy do 8 m (do 2 kondygnacji, w tym jedna w poddaszu).

Prąd na działce, woda oraz kanalizacja w drodze dojazdowej, przy granicy działki. Gaz 150 m od granicy działki. Linia światłowodowa 30 m od działki. Dojazd drogą asfaltową oraz utwardzoną drogą wewnętrzną.

Teren równy, płaski, dobrze nasłoneczniony i suchy. Wyjątkowa lokalizacja i bliskość morza w okazyjnej cenie.

Działka położona 1,5 km od morza pomiędzy jeziorem Koprowym, a zalewem Kamieńskim w miejscowości Zastań. Nową drogą asfaltowa lub pieszo-rowerowa dotrzemy do piaszczystej plaży w Międzywodziu.

Polecamy pod budowę domu lub jako lokata kapitału.

Możliwość uzyskania kredytu hipotecznego na zakup tej działki z oprocentowaniem ok. 3,8%. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe i prowadzenie wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu.

Zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3156/7376/OGS

notatnik