Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Działka z domkiem rekreacyjnym nad jeziorem!

na SPRZEDAŻ

180.000 zł
1.441 PLN/m2
125 m2
659 m2
3 pokoje
2 łazienki

OŚWINO

Własność.
Nieruchomość położona w miejscowości Oświno na terenie zagospodarowanym w sposób rekreacyjny 200 metrów od linii brzegowej jeziora idąc drogą. Działka o powierzchni 659 m kw. o wymiarach 27m x 24m, uzbrojona w energię elektryczną oraz wodociąg i szambo, położona przy utwardzonej drodze dojazdowej, dostępnej wyłącznie dla mieszkańców terenu.
Działka zabudowana jest domem rekreacyjnym o powierzchni całkowitej 124,88 m kw a użytkowej 63,67 m kw, składającego się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka z toaletą oraz zabudowany taras służący w przeszłości za letnią kuchnię. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (z jednej z nich jest wyjście na zadaszony taras) oraz WC.
Dodatkowo na działce znajduje się przyczepa campingowa oraz niewielki budynek gospodarczy.
Na działce wykopana jest studnia głębinowa, z której czerpana jest bieżąca woda do domu. Dodatkowo podłączona jest woda miejska i wyprowadzona na działkę (wodociąg na okres zimy jest zakręcany).
Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami, oczkiem wodnym, drzewkami i krzewami ozdobnymi oraz owocowymi.
Dom drewniany wypełniony wełną mineralną oraz docieplony styropianem, nadający się do użytku całorocznego.

Teren nad jeziorem zagospodarowany wraz z pomostem do wspólnego użytkowania.
Zapraszamy do zakupu!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 1646/7376/ODS

notatnik