Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Gotowy biznes w Goleniowie!

na SPRZEDAŻ

125.000 zł
2.015 PLN/m2
62 m2

GOLENIÓW

Na sprzedaż gotowy biznes w najlepszej lokalizacji w Goleniowie. Ofertą sprzedaży jest działalność gospodarcza prowadzona w lokalu w Galerii Handlowej Mini Park przy ulicy Dworcowej na parterze wraz ze wszystkimi sprzętami, wyposażeniem oraz cesją umowy najmu.
Działający lokal gastronomiczny znajduje się w świetnej lokalizacji, posiada dwa wejścia - od ulicy, gdzie znajduje się przynależy ogródek oraz od holu Galerii. Wynajmowany lokal o powierzchni 62,02 m kw, składa się z sali głównej, zaplecza magazynowego, niewielkiego zaplecza socjalnego oraz dodatkowego pomieszczenia o powierzchni 4 m kw. służącego za magazyn, nie wliczonego do powierzchni użytkowej lokalu. Możliwość prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej lub kontynuowania obecnej w dowolnej przez siebie wybranej formie.

Wymagana wpłata kaucji gwarancyjnej na rzecz właściciela obiektu.
Wszelkich informacji udziela: Andrzej Krajniewski +48 663 564 119

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 368/7376/OLS

notatnik