Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Urocza działka z rozpoczętą budową pod lasem

na SPRZEDAŻ

84.000 zł
60 PLN/m2
1389 m2

KOMAROWO

Urocza działka budowlana położona bezpośrednio pod lasem.To gotowa działka budowlana dla klientów chcących szybko budować .Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na domu jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z użytkowym poddaszem .Na działce wylano fundamenty i przygotowano uzbrojenie pod wybrany ,ciekawy projekt budowlany o nazwie"Dom w Poziomkach 5(T). "To jeden z ładniejszych, funkcjonalnych projektów na rynku polskim. W cenę działki weszły dodatkowe poniesione przez sprzedających koszty, takie jak usługa geodety, opłaty urzędowe na rozpoczęcia budowy, koszt projektu budowlanego i jego adaptacji przez architekta, koszt wylania i uzbrojenia fundamentów, a wiec nie mało. Poniesione koszty w stosunku do zakupu pustej działki- to rząd około 35000 zł, a wiec nie mało!!!
Projekt zakłada 6 izb , pow. zabudowy 74,56 i użytkowa 93,94 oraz niewielka kubaturę , łatwą do ogrzania , tylko 476,33 m2,. Kąt nachylenia dachu 42 stopnie, konstrukcja murowana, niepodpiwniczona,ogrzewanie tradycyjne na paliwo stałe z ewentualnym kominkiem opalanym drewnem .
To projekt bardzo funkcjonalnego, taniego w utrzymaniu domu dla typowej rodziny.
Komarowo, to miejscowość bardzo blisko położona przy Goleniowskim Parku Przemysłowym, dającym możliwość szerokiej oferty pracy.
Miejscowość spokojna, bez przemysłu, z rozrzucona zabudową, co daje spokój i intymność zamieszkania.
Odległość do Goleniowa-to tylko 4 km, do Szczecina 25 km , a do Letniego kurortu - Lubczyny kolejne 6 km.
Goleniów i Lubczynę łączy ścieżka rowerowa, dajaca możliwość łatwego dojazdu i rekreacji.
Nie czekaj, kupuj, buduj się i szybko zamieszkaj w ładnym miejscu, z dala od sasiadów, bo to wyjątkowa oferta na rynku gotowych działek budowlanych !!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3162/7376/OGS

notatnik