Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Duża działka rolna w zakolu rzeki

na SPRZEDAŻ

186.000 zł
3 PLN/m2
73900 m2

ŁOŹNICA

Grunt rolny składający się z dwóch działek rolnych posadowionych obok siebie o pow. odp. 6,32 ha i 1,07 ha .Działki na chwile obecna stanowią łąkę kośną . Wcześniej część była uprawiana jako rola.Połowa gruntu działek w klasie RIV, a połowa w ŁV., nieznaczna ilość nieużytków. Działki w jednym areale posadowione na skraju wsi i położone w dorzeczu rzeki Gowienicy na całej szerokości.
To bardzo urokliwy teren nadający się na działalność rolniczą, sprzyjający utworzeniu własnego gospodarstwa rolnego , ale i także pod katem turystyki wiejskiej( baza agroturystyczna). Wieś Łożnica położona przy trasie turystycznej nad morze, w otoczeniu lasów .
W odległości kilku kilometrów piękne jezioro w Czarnogłowach, idealne dla nurków, ze względu na głębokość .
To super inwestycja dla ludzi z inicjatywą , chcących zawalczyć o swoją niezależna przyszłość!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 3179/7376/OGS

notatnik