Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Kawalerka w Mostach

na SPRZEDAŻ

109.000 zł
3.893 PLN/m2
28 m2
1 pokój
1 łazienka

MOSTY-OSIEDLE

Mamy do zaoferowania niewielka kawalerkę w Mostach posadowioną na drugim piętrze, skladającą się z widnej kuchni , około 18-metrowego pokoju i łazienki. Mieszkanie do tej pory było wynajmowane i przynosiło określony dochód, który mógłby być utrzymany w przypadku zakupu nieruchomości w celach komercyjnych. Nieruchomość położona na końcu osiedla bloków , będąca w besposrednim sąsiedztwie ogrodów działkowych. Bardzo bliska odległość do sieci sklepów, takich jak DINO i inne lokalne markety.
Nieruchomość położona w środkowej klatce bloku, więc stąd rokroczne nadpłaty z tytułu ogrzewania .
Przed blokiem plac zabaw i teren zielony sprzyjający wypoczynkowi. Mieszkanie bez balkonu, ale bardzo widne. Wymaga remontu, m.in. łazienka i podłogi. Mieszkanie wolne do wydania od 1.09.2019.
Bardzo dobra i częsta komunikacja busowa do Goleniowa i Maszewa a także Szczecina.
Odległość do Goleniowa- tylko 8 km, do Maszewa-10 km, a do Szczecina-40 km!
Polecam klientom samotnym, małżeństwom bezdzietnym i inwestorom.
Bardzo szybki wynajem w razie zakupu inwestycyjnego!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5043/7376/OMS

notatnik