Kontakt do maklera

OLGA SZYNKOWSKA
OLGA SZYNKOWSKA
tel.: +48 792 214 107

Napisz do mnie

notatnik

Lokal użytkowy w centrum - dobra oferta

na SPRZEDAŻ

400.000 zł
5.000 PLN/m2
80 m2
11 pokoi

SZCZECIN

Do sprzedania funkcjonalny lokal użytkowy, przekształcony z mieszkania, 80 m kw, zlokalizowany w kamienicy w centralnej dzielnicy Szczecina, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.
W pobliży znajduje się centrum handlowe Turzyn, uczelnia wyższa, akademiki, klub fitness, biurowiec Piastów Office Center. Dogodny dojazd komunikacją miejską.
W chwili obecnej znajduje się tam hurtownia oraz prowadzone są szkolenia dla branżystów. Na powierzchnię lokalu składa się 4 dużych jasnych pomieszczeń biurowych, 1 pomieszczenia socjalne z widną kuchnią i łazienki z wc i prysznicem. Wejście do lokalu z ulicy przez klatkę schodową. Niedawno w całym lokalu przeprowadzony był remont kapitalny, wymieniona została instalacja elektryczna, zainstalowano monitoring obiektu. Stan techniczny obiektu dobry. Do lokalu przynależy piwnica po około 8 m kw . Zaletą jest niski miesięczny koszt utrzymania lokalu, jest to kwota około 800 zł w tym opłata dla zarządcy, woda, wywóz śmieci, ogrzewanie.
Jest to świetna lokalizacja na kancelarię, wszelkie usługi biurowe, szkoleniowe, szkołę językową itp.

Gorąco polecam ten lokal Państwa uwadze i zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 370/7376/OLS

notatnik