Kontakt do maklera

ELŻBIETA CIEŚLA
ELŻBIETA CIEŚLA
tel.: +48 503 78 33 29

Napisz do mnie

notatnik

Dom na wynajem Moracz

na WYNAJEM

1.300 zł
12 PLN/m2
110 m2
670 m2
3 pokoje
1 łazienka

MORACZ

Oferujemy Państwu dom do wynajmu w Miejscowości Moracz, gmina Przybiernów. Dom posiada trzy pokoje osobna, widną kuchnię i osobna spora łazienkę. Istnieje możliwość postawienia kilku samochodów lub korzystania z ogródka przydomowego. Możliwość wykorzystania dodatkowych pomieszczeń gospodarczych na własne cele. Wewnętrznie posadowione podwórko sprzyja intymności i wypoczynkowi po pracy.Mieszkanie położone na skraju wsi, ogrzewane gazowo . Dodatkowo możliwość dogrzania piecem w starym stylu.Kuchnia wyposażona w meble i kuchenkę , lodówkę, zlewozmywak. W mieszkaniu bardzo ładna, obszerna , wyposażona w wannę , pralkę -widna łazienka.
Możliwość długoterminowego wynajmu zarówno klientom indywidualnym jak i firmie.
Dodatkowy plus tej nieruchomości to spory ogródek, który może równie dobrze służyć najemcom za parking na kilka samochodów.
W odległości trzech kilometrów od domu piękne , bardzo czyste, głębokie jezioro położone w Czarnogłowach w otoczeniu lasu, gdzie można uczyć się nurkować ze szkółka nurków..
Odległość do Goleniowa-30 km, Golczewa 9 km, Przybiernowa, tylko 6 km!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 144/7376/ODW

notatnik