Kontakt do maklera

MACIEJ BORKOWSKI
MACIEJ BORKOWSKI
tel.: +48 721 110 122

Napisz do mnie

notatnik

BIURO MAGAZYN HALA Szczecin Prawobrzeże Wielgowo

na WYNAJEM

8.820 zł
18 PLN/m2
490 m2

SZCZECIN

Okazja na wynajem BIURO MAGAZYN HALA w Szczecin Wielgowo na Prawobrzeżu.

Preferowane branże pod biuro, handel, magazyn, delikatna produkcja.

5 min do Autostrady A6 - S3, 200m komunikacja miejska, 300m dworzec PKP, lokalizacja z bardzo dobrym połączeniem z centrum, w okolicy sklepy i inne usługi.

Cały lokal wyposażony w ogrzewanie (już wliczone w cenę), budynek ocieplony, co skutkuje podwyższonym komfortem cieplnym w okresie zimowym. Pomieszczenia znakomicie doświetlone dzięki dużej ilości szerokich okien, kafelki na posadzce w dobrym stanie, ściany gładkie.

Przed przekazaniem lokalu, przeprowadzone będą prace remontowo odświeżające pomieszczeń. Wynajmujący oferuje elastyczność w dopasowaniu lokalu do wymagań najemcy, dzięki czemu istnieje możliwość wprowadzenia bez dodatkowych nakładów (propozycja samych właścicieli).

Obecnie powierzchnia jest podzielona na 4 duże, przestronne pomieszczenia biurowo magazynowe, dodatkowo pomieszczenie z aneksem kuchennym z wyposażeniem, oraz łazienkę 2xWC 1xPrysznic.

Media prąd siła, woda, gaz, kanaliza, internet, (ogrzewanie w cenie)

Budynek parterowy o łącznej powierzchni ok 490m2
w jego skład wchodzą rozkładowe pomieszczenia
l 126m2
ll 130.5m2
lll 47m2
IV 47m2
V 47m2
VI Hall + Łazienka z WC ok 75m2
VII Kuchnia ok 20m2

Dostęp do budynku z trzech stron

Do dyspozycji duży plac manewrowy + podjazd + parking (kostka brukowa) = ok 500m2

Właściciele przyjemni i otwarci, zapraszam na prezentację :)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 811/7376/OLW

notatnik