Kontakt do maklera

ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
ANDRZEJ KRAJNIEWSKI
tel.: +48 663 564 119

Napisz do mnie

notatnik

Komfortowy apartament blisko morza

na SPRZEDAŻ

639.000 zł
14.673 PLN/m2
44 m2
1 łazienka
Kup i zgłoś
na wynajem

MIĘDZYZDROJE

Sprzedajemy komfortowy apartament w urokliwym zakątku Międzyzdrojów, Międzyzdrojach, które są obecnie najpopularniejszym miastem turystycznym w Polsce. Morze i ogromne obszary Wolińskiego Parku tworzą mikroklimat idealny do wypoczynku, ale zagospodarowanie miasta w różnego rodzaju atrakcje cywilizacji umożliwia także różnorodną zabawę. Dlatego często na ulicach Międzyzdrojów spotkać można GWIAZDY z pierwszych stron gazet.
Sprzedawany apartament jest lokalem mieszkalnym, znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego apartamentowca Aquamqrina, w zachodniej części miasteczka. Na powierzchnię 43,55 m2 składa się duży pokój z aneksem kuchennym , przytulna sypialnia i nowocześnie zbudowana i wyposażona łazienka z kabiną prysznicową. Na taras gdzie ustawiono stolik i fotele wychodzi się z dużego pokoju i odpoczywa z widokiem na gustownie urządzoną i ogrodzoną przestrzeń wokół budynku. Do apartamentu przynależy miejsce w garażu podziemnym i jest wliczone w cenę zakupu. Ochrona, recepcja duży basen w pobliżu oraz 100 m do morza to dodatkowe atuty pomagające w ewentualnym, krótkoterminowym wynajęciu mieszkania. TUI, z którym na codzień współpracujemy może w tym pomóc.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Nr oferty: 5052/7376/OMS

notatnik